Анкета замовлення

Це займе лише кілька хвилин і відкриє доступ до усіх можливостей картки

Дана Анкета призначена для осіб зареєстрованих (облікованих) у м. Кривий Ріг

(картка через дану анкету-заяву оформлюється безкоштовно і буде функціонувати з першого травня поточного року, коли почне діяти безкоштовний проїзд)

Перед тим як розпочати заповнення даних для оформлення картки, переконайтеся, що Ви не маєте ніяких пільг на проїзд у громадському транспорті м. Кривий Ріг

Оформлення «Картки криворіжця» для людей пенсійного віку, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій, дітей із багатодітних сімей та інших пільгових категорій здійснюється онлайн за посиланням kpcep.dp.ua/forma-dlia-pilhovykiv!

Оформлення «Картки криворіжця» для осіб БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ/ОБЛІКУ у м. Кривий Ріг здійснюється онлайн за посиланням kpcep.dp.ua/general-form

Відповідальність за достовірність та правильність
даних під час подання анкети-заяви несе особа, яка її оформлює

Документ, що посвідчує особу
Зазначте Ваше місце реєстрації
(під час отримання картки необхідно буде надати нашому спеціалісту ОРИГІНАЛИ паспорта з відміткою про реєстрацію, або інший документ підтверджуючий Вашу реєстрацію (облік) у м. Кривий Ріг)
Документ, що дає право на безкоштовний проїзд
(реєстрація/облік у м.Кривий Ріг)
Індивідуальний податковий номер
Оберіть пункт отримання «Картки криворіжця»
Увага! Вимоги до фотографії: обличчя повинне відображатися крупним планом в анфас, особа має дивитися прямо відкритими очима. Зображення на фото повинно бути чітким!
Після підтвердження анкети-заяви Ви отримаєте лист на вказану Вами електронну пошту (перевірте папку «Спам»)
Arrow-up