Анкета замовлення

Це займе лише кілька хвилин і відкриє доступ до усіх можливостей картки

Перед тим як розпочати заповнення даних оформлення картки, переконайтеся, що Ви не маєте ніяких пільг на проїзд у громадському транспорті м. Кривий Ріг

Оформлення «Картки криворіжця» для людей пенсійного віку, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій, дітей із багатодітних сімей та інших пільгових категорій здійснюється онлайн за посиланням kpcep.dp.ua/forma-dlia-pilhovykiv!

Наведена нижче анкета доступна для мешканців міста БЕЗ ПІЛЬГ, СТУДЕНТІВ та для УЧНІВ БЕЗ ПІЛЬГ у разі втрати або пошкодження учнівської картки.
УВАГА!
«Студенти» - особи, які здобувають професійну (професійно-технічну), фахову передвищу чи вищу освіту в закладах освіти міста за денною формою навчання м. Кривий Ріг (мають право на безкоштовний проїзд).
«Іногородні студенти» - особи, які здобувають вищу освіту у інших містах України (мають право на часткову пільгу 50% від вартості проїзду).
Після оплати Ви отримуєте лист-підтвердження на вказану Вами електронну адресу
Вимоги до фотографії: обличчя повинне відображатися крупним планом в анфас, особа має дивитися прямо відкритими очима. Зображення на фото повинно бути чітким!
Arrow-up