Читання:
Як відслідковувати свої поїздки та поповнювати картку онлайн?

Як відслідковувати свої поїздки та поповнювати картку онлайн?

18 Листопада, 2020

В першу чергу необхідно зареєструватися «Моя картка». Після цього додайте «Картку криворіжця» або «Транспортну картку». Щоб дізнатися Ваш особистий PIN, зверніться до представника КП «ЦЕП» наступним чином: – написавши у особистому повідомленні через Фейсбук; – надіславши лист на пошту kp.cep.kmr@gmail.com – зателефонувавши на гарячу лінію +38 (056) 462 04 22. За бажанням Ви можете прив’язати банківську картку, якою сплачуєте за проїзд у громадському транспорті, щоб відслідковувати свої поїздки.

Яким чином можна здійснити поповнення онлайн?
На сьогоднішній день існує два варіанти:
Перший: через особистий кабінет на сайті. Необхідно авторизуватися у системі, натиснути на кошик зображений на картці, або у панелі, на позначку «Відкладене поповнення» і виконати запропоновані дії (нижче детальна відео-інструкція).
Даний спосіб не вимагає оплати комісії!
Другий: через платіжну систему https://www.portmone.com.ua/. Обрати «Всі послуги» → «Транспорт» → «Поповнення «Картки криворіжця» → ввести номер платіжної картки. Важливо, що у даній платіжній системі Ви оплачуєте комісію 1% (відео-інструкція у коментарях).
Звертаємо Вашу увагу, що особливість онлайн поповнення в тому, що воно відкладене, тобто кошти на картку будуть переведені протягом 24 годин. Лише після цього під час наступної поїздки при розрахунку «Карткою криворіжця» або «Транспортною карткою» Ви отримаєте «незвичайний» білет, де у верхній частині буде відображена інформація про поповнення, а у нижній – безпосередньо зняття коштів за поїздку, яку здійснюєте. Після цього інформація про списання та поповнення буде відображатися у особистому кабінеті.
Тож поповнюйте картку заздалегідь!

P.S.Нижче детальна відео-інструкція

Схожі новини

8 Лютого, 2021

Новий графік роботи

Arrow-up