Читання:
З 1 січня 2021 року у Кривому Розі планують перейти на безготівкову оплату проїзду в транспорті

З 1 січня 2021 року у Кривому Розі планують перейти на безготівкову оплату проїзду в транспорті

5 Листопада, 2020
На початок листопада, жителі Кривого Рогу вже оформили 148 тис. 379 іменних «Карток криворіжця». З них 81 тисячі карток отримали жителі пільгових категорій, 62,5 тисячі отримали школярі та 3 тисячі 879 карт оформили містяни через КП «ЦЕП». Ще близько 1 тисячі заявок надійшло від школярів і студентів місцевих ВНЗ.
На першому етапі картка функціонує як електронний квиток для оплати проїзду в громадському транспорті. Пізніше, персоніфікована картка дасть можливість, наприклад, пільговим категоріям купувати ліки зі знижкою за міськими програмами в мережах аптек-партнерів. Також, можна буде купувати товари та продукти в місцевих магазинах учасників проекту, використовуючи «Картку криворіжця» як бонусну. У власників карток буде доступ до електронного медичного сервісу і до спеціальної програми лояльності, щоб отримувати адресну матеріальну допомогу.
Школярі і студенти Кривого Рогу за денною формою навчання з 1 вересня вже їздять в громадському транспорті безкоштовно по «Картці криворіжця». Батьки школярів через Telegram-бот безкоштовно отримують оперативні повідомлення про те, коли дитина прийшла до школи і коли вийшла з неї. Також, система обліку відвідування не дозволить потрапити до школи стороннім особам.
Більш того, у майбутньому школярі зможуть оплатити картою харчування в шкільних їдальнях. І для цього, не потрібно мати з собою готівку – досить поповнити картку і можна бути впевненим, що збігати на перерві в магазин за чіпсами і сигаретами у дитини не вийде. Також, з «Карткою криворіжця» можна буде записатися на позашкільні заняття і контролювати їх відвідування, а в перспективі, батьки зможуть стежити за успішністю та оцінками онлайн.
Для працюючих містян «Картка криворіжця» дозволить оплачувати проїзд в будь-якому виді транспорту. Для власників іменних карт, проїзд буде найдешевшим, а оплата проїзду «Транспортною карткою», яка найзручніше для приїжджих, буде коштувати трохи дорожче. Найвишчий тариф оплати проїзду буде по банківській карті або за готівку.
Крім транспортного додатку, програм лояльності в магазинах і знижок в аптеках, криворіжці зможуть не витрачати час на оформлення різних довідок і документів, адже всі необхідні дані вже і так будуть у міських службах.
Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року у Кривому Розі планують перейти на безготівкову оплату проїзду в транспорті.

Схожі новини

Arrow-up