Читання:
Інформація для мешканців, що оплачують проїзд безконтактними банківськими картками чи пристроями з NFC!

Інформація для мешканців, що оплачують проїзд безконтактними банківськими картками чи пристроями з NFC!

24 Грудня, 2021

На деяких валідаторах у комунальних транспортних засобах, зареєстрованих для проведення операцій по банківським розрахункам не була активована можливість оплати проїзду без безпосереднього списання коштів з банківської картки.
22 грудня  2021 року зазначена несправність була виявлена та усунена, що призвело до фактичного списання коштів (оплати) з банківських карток пасажирів за попередні поїздки в автобусі, тролейбусі або трамваї. Тож не лякайтеся, наразі не відбувається додаткове списання коштів, а здійснюється автоматична оплата ваших попередніх поїздок у транспорті.

Окремо звертаємося до тих декількох пасажирів, хто заблокував картки  — просимо розблокувати та дочекатись списання заборгованих за проїзд коштів.

Нагадуємо, що валідатори у комунальному транспорті міста працюють у офлайн режимі для того, щоб операції списання здійснювалися швидко.  Тобто, прикладаючи банківську карту до валідаторів, система як би резервує ваші кошти, але стягує їх при вивантаженні пристроїв після закриття зміни. Тому деякі списання по карткам, можуть стягуватися пізно ввечері, або з самого рання.
Така система має свої переваги і не варто хвилюватися, з банківських карток списуються лише ті кошти за поїздки, які були здійснені!

Схожі новини

Arrow-up